طنز

صبح: دیدن رویای شاهزاده سوار بر اسب در خواب…..

6 صبح: در اثر شکست عشقی که در خواب از طرف شاهزاده می خوره از خواب می پره .

7صبح: شروع می کنه به آماده شدن . آخه ساعت 12 ظهر کلاس داره!!!!!!!!

8 صبح: پس از خوردن صبحانه مفصل (علی رغم 18 کیلو اضافه وزن) شروع می کنه به جمع آوری وسایل مورد نیاز: جوراب و مانتو و کیف و لوازم آرایش و لوازم آرایش و لوازم آرایش و لوازم آرایش و…

9صبح: آغاز عملیات حساس زیر سازی بر روی صورت (جهت آرایش)

10 صبح: عملیات زیرسازی و صافکاری و نقاشی همچنان با جدیت ادامه دارد .

11 صبح: عملیات آرایش و نقاشی و لنز کاری و فیشیل و فوشول با موفقیت به پایان می رسد و پس از اینکه دختر خودش رو به مدت نیم ساعت از زوایای مختلف در آیینه بررسی کرد و مامان جون 19 تا عکس از زوایای مختلف ازش گرفت، به امید خدا به سمت دانشگاه میره .

12 ظهر: کلاس شروع شده و دختره وارد کلاس میشه تا یه جای خوب برا خودش بگیره . ( جای خوب تعابیر مختلفی داره . مثلا صندلی بغل دستی پولدارترین پسر دانشگاه - صندلی فیس تو فیس با استاد: در صورتی که استاد کم سن و سال و مجرد باشد و … )

1 ظهر: وسط کلاس موبایل دختر می زنگه و دختر با عجله از کلاس خارج میشه تا جواب منیژه جون رو بده. و منیژه جون بعد از 1.5 ساعت که قضیه خاستگاری دیشبش رو + قضیه شکست عشقی دوست مشترکشون رو براش تعریف کرد گوشی رو قطع می کنه. اما دیگه کلاس تموم شده .

2 ظهر: کلاس تموم شده و دختر مجبوره از یکی از پسرای کلاس جزوه بگیره. توجه داشته باشین دختر نباید از دخترا جزوه بگیره. آخه جزوه دخترا کامل نیست!!!!!!!!!!!

3 ظهر: دختر همچنان در جستجوی کیس مناسب جهت دریافت جزوه!!!!!

4عصر: دختر نا امید در حرکت به سمت خانه.

5 عصر: یکدفعه ماشین همون پسر پولداره که جزوه هاشم خیلی کامله جلوی پای دختره ترمز می کنه و ازش می خواد که برسونتش.

6 عصر: دختر به همراه شاهزاده رویاهاش در کافی شاپ گل زنبق!!! میز دوم. به صرف سیرابی گلاسه.

7 عصر: دختر دیگه باید بره خونه و پسر تا دم خونه می رسونتش.

8 غروب: دختر در حال پیاده شدن از ماشین اون پسره: راستی ببخشید جزوه تون کامله؟؟؟ امروز انقدر از عشق سخن گفتی مجالی برای تبادل جزوه نموند. و جزوه رو از پسر می گیره.

9 شب: دختر در حال چیدن میز شام در خانه سه تا ظرف چینی گل سرخی جهیزیه مامانش رو میشکونه (از عواقب عاشقی)

10شب: دختر در حال تفکر به اینکه ماه عسل با اون پسره کجا برن ؟؟!!؟!؟!؟!؟!

2شب: دختر داره خواب میبینه رفته ماه عسل.

5 صبح: دختره بیدار میشه و میبینه اون پسره sms داده که: برای نامزدم کلی از تو تعریف کردم. خیلی دوست داره امروز با من بیاد دانشگاه ببینتت!!! و امروز دختر باید کمی زودتر به دانشگاه برود. شاید جای مناسب تری در کلاس نصیبش شد!!!!!!!!!!!!!

/ 34 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Asefeh

وقتی بحث درس و کنکور میاد وسط… دختر: روزی ۵ ساعت درس میخونه و آخرش یه رشته ی خوب جای خوب قبول میشه و سعی میکنه درس رو به خدمت خودش در بیاره (ماشالاه هوش دخترا زیاده) ! پسر: روزی ۲۹ ساعت مطالعه میکنه و آخرشم گند میزنه بعد میگه من میخوام برم سربازی مردو چه به درس و مشق میخوام در خدمت جامعه باشم !

Asefeh

چرا باید به زن بودنمون افتخار کنیم؟ 1- هیچ وقت مجبور نیستی به تعدادموهای سرت بری خواستگاری. کافیه فقط یه "بله" کوچولو بگی اونم با هزار منت و ناز و کرشمه. 2- به سادگی آب خوردن می تونی چند تا پسر رو تو کوچه به جون هم بندازی. (روشش رو خود خانما بهتر می دونن.پس نیازی به نوشتن نیست!) 3- بزرگترین پوئن: خیالت از بابت سربازی راحته! صد سال سیاهم که دانشگاه قبول نشی کتم نمی گزه. 4- می تونی هزار بار هم فیلم رومئو و ژولیت رو ببینی و باز گریه کنی 5-و مهم تر اینکه هیچ وقت از گریه کردنت خجالت نمی کشی . کلی دیگم هست خواستی بدونی بگو تابگم............... [نیشخند]

پماد

هههههههه! باهات موافقم! البته بعضیهاش[نیشخند]

دختر تنها

اگـر نـبـوده ام نـه ایـنـکـه سَــرَم گـرم اسـت کـه سـنـگـیـن اسـت . . نـه ایـنـکـه دلـم مـشـغـول کـه پـُر از درد اسـت . . اگـر نـبـوده ام خـسـتـه ام . . فـریـبِ کـلـمـات خـسـتـه ام کـرده اسـت . . .

دختر تنها

چقد دنیاعجیب شده! مردم هرروز عشق هایشان را با عشق های هم عوض میكنند دیروزاو عشق توبود امروز عشق من فردا عشق دیگری...!

دختر تنها

دلـــم میــــخواهد عاشـــــــــــق باشد عقلــــــم میـــــــخواهد عـــاقـل باشد ایــــــن میگویــــــد زود باش آن میــــــگوید دور باش احساسم این روزها دو شیــــفت کار میکند وحقوقش را از من میگیرد ؛ اشــــک و بـــی قـــراری !!!

دختر تنها

داغتـــریـن آغــــوش هـــا را از تنـتــــ و شیـریـــن تـریــن بــوســـه هـــا را از لبـــانتــــ بیـــرون بکشـــم بــه تـلـــافـی تمـــامـ ِ روزهــایـــی کـــه میخــــواهمتــــ و نیسـتـــی . . .

دختر تنها

خدایا..ازتجربه تنهاییت برایم بگو.. این روزهاسراپاگوشم . . .

پیغام باران

چه زیباست که در اندیشه‌مان دوست داشتن‌ است… چه شادی‌بخش است وقتی نگاه‌مان می‌خندد. چه مست می‌شود این دنیا آنگاه که… دلمان پر از امید به فردایی روشن است. من می‌دانم از همین صبح زیبا… از این گنجشکانی که رقصان آواز می‌خوانند… از این صدای گذر آب در نهر کوچک زندگیمان می‌دانم آری، امروز روز خوبی‌ست… بی‌شک معجزه‌ای در راه است!!

دختر تنها

يك لحظه سكوت به احترام نام قشنگت ... و ضربان قلب من همچنان صداي بلندي دارد ... مرا ببخش ........... با قلبم تو را ميخوانم .......................