وروجک تنها
برای انسانهای بزرگ بن بست وجود ندارد. چون بر این باورند که: یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت
لینک دوستان

سلام دوستان شرمنده  یه مدت نبودم آخه سرم شلوغ بود البته بخاطر شما رفتم آرایشگاه کچل گاوچران ابله کردم تا سرم خلوت بشه وبیام پیشتون حالا برید ادامه مطلب یه چیزه جالب براتون دارم.

 


روزی مردی به سفر می رود و به محض ورود به اتاق هتل متوجه می شود که هتل به رایانه مجهز است . تصمیم می گیرد به همسرش ایمیل بزند. نامه را می نویسد اما در نوشتن آدرس دچار مشکل می شود . بدون اینکه متوجه خطایش شود نامه را می فرستد .

در گوشه ای دیگر از این کره ی خاکی ، زنی که تازه از مراسم خاکسپاری همسرش به خانه بازگشته بود ، با این فکر که شاید تسلیتی از دوستان و آشنایان برایش رسیده باشد به سراغ ایمیل های خود می رود و بر زمین می افتد . پسر او با هول و هراس به سراغ مادر می رود و در همان حال چشمش به صفحه ی نمایشگر می افتد که بر آن چنین نوشته بود :

گیرنده : همسر عزیزم                      موضوع : من رسیدم

می دونم از گرفتن این نامه حسابی غافلگیر شدی . راستش اینها اینجا رایانه دارند و هر کسی که اینجا می یاد می تونه به عزیزانش نامه بفرسته. من همین الان رسیدم و همه چیز رو هماهنگ کردم . همه چیز برای ورود تو روبه راهه . فردا می بینمت. امیدوارم که سفر تو هم مثل من بی خطر باشه . وای اینجا چقدر گرمه.

امیدوارم از خوندن این متن لحظات خوبی رو گذرونده باشید .


 


موضوعات مرتبط: ()

برچسب‌ها:
[ سه‌شنبه ۱۳٩۱/٤/٢٧ ] [ ۱٢:٠٠ ‎ق.ظ ] [ vorujak2010 ]
درباره وبلاگ

من شیطون بلای مهربونم اتیش پاره ی محله مونم خیلی خوشگلم اینو می دونم همه دوستم دارن اینم می دونم
امکانات وب