وروجک تنها
برای انسانهای بزرگ بن بست وجود ندارد. چون بر این باورند که: یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت
لینک دوستان

سلام ما 310 نفر نماینده مجلس داریم گیرم 60 نفر از نمایندگان توی تهران خونه داشته باشند میمونه 250 نفر 250 تا 100 میلیون چقدر میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برای توضیحات بیشتر برید ادمه مطلبو بخونید.............


در حالی که امسال روند افزایش نرخ اجاره بها همچنان در حال صعود است و مقامات دولتی همچنان وعده بی عمل برای کنترل بازار مسکن می دهند و نمایندگان مجلس هم  ، تا کنون هیچ اقدام عملی در این خصوص انجام نداده اند، یکی از وکلای ملت !نگرانی خود را از سقف قطعی مبلغ رهن خانه نمایندگان اظهارکرده و مبلغ 100 میلین تومان برای رهن خانه را با توجه به گرانی مسکن کافی ندانسته است !!!!!!!!!!!!!!!!                                    نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سقف قطعی مبلغ رهن خانه نمایندگان مشخص نشده است، گفته: مبلغ رهنی که به نمایندگان اختصاص داده می‌شد 100 میلیون تومان بود اما برخی وکلای ملت اعلام کردند که با توجه به افزایش اجاره بها امکان تهیه مسکن با این پول را ندارند بنابراین مجلس در حال پیگیری این موضوع است.
 
البته در پایان مجلس قرار است این پول به قوه مقننه باز گردد!!!!!!!!!!!!!       هر چند بیان این مطلب که 100 میلیون برای رهن یک خانه در تهران کافی نیست خود تایید قوی بر ماجرای گرانی بی سابقه مسکن  اجاره بهای آن است، اما سوال اصلی اینجاست که نمایندگان برای خدمت به مردم در خانه ملت هستند یا خدمت به خود؟

در روزهایی که برخی خانوارها نیازمند کمتر از 5 میلیون تومان برای اجاره یک اتاق برای خانواده تحت سرپرستی خود هستند،اعتراض به مبلغ 100 میلیون تومان برای رهن خانه یک نماینده چه معنایی می تواند داشته باشد؟

آیا این درست نماد اشرافی گری نیست که بسیاری در خانه ملت به آن اعتراض دارند؟چرا یک نماینده مجلس باید یک خانه  100 میلیونی رهن کند؟آیا امکان اسکان نمایندگان مجلس در خانه ای متوسط تر امکان پذیر نیست؟

در جایی که دولت کاری برای کنترل بازار مسکن نمیکند آیا این وظیفه نمایندگان مردم نیست که دغدغه آنها بی خانگی مردم باشد نه خودشان؟

البته نماینده شبستر اعلام کرده که خانه دار است و نگران باقی نمایندگان است اما در هر حال در روزهایی که مسکن مهم ترین نگرانی افکار عمومی است، وقتی نه دولت و نه وکلای ملت به فکر مردم باشند، چاره کار چه خواهد بود؟

آقای نماینده شبستر ، ممنون که نگران همکارانتان هستید . سر سوزنی هم نگران رای دهندگانتان باشید . بخدا بجایی برنمی خورد


 


موضوعات مرتبط: ()

برچسب‌ها:
[ یکشنبه ۱۳٩۱/٤/۱۸ ] [ ٦:٤٩ ‎ب.ظ ] [ vorujak2010 ]
درباره وبلاگ

من شیطون بلای مهربونم اتیش پاره ی محله مونم خیلی خوشگلم اینو می دونم همه دوستم دارن اینم می دونم
امکانات وب